خرید و فروش سالن و سوله

در خرید و فروش سوله باید اطلاعاتی در مورد سوله، اجزا تشکیل دهنده ، مزایای سوله نسبت به سازه های دیگر و قیمت نهایی سوله داشته باشیم تا بتوانیم خرید مقرون به صرفه ای کنیم ،سوله ها را می توان در مصارف صنعتی , کشاورزی , دامداری ها , نمایشگاه ها , تعمیرگاه ها , انبار ها و .. استفاده کرد و همانطور هم که قبلا گفته شد عمده کاربرد آن ها مربوط به ساختمان های صنعتی است .

مراحل ساخت انواع سوله صنعتی و غیر صنعتی تا حد زیادی شبیه به هم است و تنها در جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند , سوله های مقاوم و باکیفیت صنعتی را می توان به روش های متفاوتی ساخت اما عمده روشی که در ساخت سوله های قدرتمند صنعتی به کار گرفته می شود روش خرپایی است .

 

شهرک صنعتی شمس آباد

 شهرک صنعتی کاسپین

.

مراحل ساخت انواع سوله معمولا شامل سه مرحله ی طراحی سوله ,ساخت سوله و نصب سوله است که لازم است در هریک از این مراحل دقت زیادی به خرج داده شود چرا که هر کدام از این مراحل تاثیر زیادی در استحکام و مقاومت سازه ها دارد پس سازنده بایستی مهارت و دانش کافی را داشته باشد.

سازنده ای که اقدام به ساخت سالن یا سوله می نماید باید با علم روز سوله سازی آشنایی کامل داشته باشد و در ساخت هریک از سازه ها مهارت و تجربه کافی را هم داشته باشد در غیر اینصورت سازه ی ساخته شده کیفیت و دوام کافی را نخواهد داشت و همین مساله هم موجب می شود تا طول عمر سازه به شدت کاهش یابد و مالک در خرید و فروش سالن و سوله نیز ممکن است دچار مشکل شود. عمده متریالی که در ساخت سوله های سبک به کار گرفته می شود پروفیل است , پروفیل هایی که در ساخت سوله سبک مورد استفاده قرار گرفته می شود دارای وزن پایینی هستند از این وزن نهایی سازه هم تا حد زیادی کاهش می یابد .

 

 

قیمت سوله سبک به دلیل وزن بسیار پایینی که دارد ارزان و مقرون به صرفه است و عمدتا افرادی که به دنبال خرید و فروش سالن و سوله

هستند به دلیل قیمت سوله سبک اقدام به خرید این نوع سازه ها می نمایند .

نه تنها قیمت سوله سبک از مزایای این نوع سوله ها به شمار می رود بلکه این سازه ها دارای مزایا و قابلیت های دیگری هم هستند مثل نصب آسان آن ها ,سوله های سبک را می توان در مدت زمان کوتاهی نصب کرد , نصب سوله سبک بسیار آسان است و با سرعت زیادی هم آماده نصب و بهره برداری می شوند . نحوه نصب در قیمت خرید و فروش سالن و سوله هم تاثیر گذار است چرا که با صرف هزینه اندکی می توان این نوع سوله ها را نصب کرد .

البته در تعیین قیمت سوله سبک عوامل متعددی نقش دارند که یکی از آن ها وزن سوله است , به طور کلی در صورتی که وزن سوله کاهش یابد قیمت سازه هم کاهش خواهد داشت .

یکی دیگر از فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت گذاری خرید و فروش سالن و سوله کیفیت مواد مورد استفاده در اجزای آن ها می باشد.

ابعاد و اندازه سوله هم که میدانید , عمدتا با افزایش اندازه طول و عرض سوله قیمت ها هم افزایش می یابد.